CALENDARUL PROIECTULUI “GHIDUL MESERIILOR VIITORULUI ȘI TRAININGURI NON-FORMALE CU ELEVII CLASELOR XI-XII DIN LICEELE SECTORULUI 3 CARE URMEAZĂ SĂ ÎȘI ALEAGĂ PARCURSUL PROFESIONAL”

PROIECT PUS ÎN APLICARE DE ASOCIAȚIA INACO-INIŢIATIVA PENTRU COMPETITIVITATE – ÎN PARTENETIAT CU PRIMĂRIA SECTORULUI 3 ȘI CU INSPECTORATUL SECTOR 3 BUCUREȘTI

Nr.
crt.
Unitatea de învățămantData și ora
workshop elevi
Locul de
desfășurare
Data și ora sesiune părinți și cadre didacticeLocul de desfășurare
1.Colegiul National “Matei Basarab”28.09.2018
ora 12.30
Sala de festivități “Matei Basarab”18.10.2018
ora 17.00
Sala de festivități “Matei Basarab”
2.Sc. Comerciala “N. Kretzulescu”20.09.2018
ora 13.00
Sc. Comerciala “N. Kretzulescu”18.10.2018
ora 17.00
Sala de festivități “Matei Basarab”
3.Liceul Teoretic “Dante Alighieri”06.11.2018
ora 12.00
Sala de festivități “Dante Alighieri”08.11.2018
ora 18.00
Sala de festivități “Dante Alighieri”
4.Colegiul Tehnic “Anghel Saligny”07.11.2018
ora 12.00
Colegiul Tehnic “Anghel Saligny”08.11.2018
ora 18.00
Sala de festivități “Dante Alighieri”
5.Liceul Teoretic “Decebal”10.10.2018
ora 12.30
Sala de festivități “Decebal”11.10.2018
ora 17.00
Sala de festivități “Decebal”
6.Liceul Teoretic ”Benjamin Franklin”11.10.2018
ora 08.30
Liceul Teoretic ”Benjamin Franklin”11.10.2018
ora 17.00
Sala de festivități “Decebal”
7.Liceul Teoretic “Nichita Stanescu”25.09.2018
ora 12.00
Liceul Teoretic “Nichita Stanescu”10.10.2018
ora 17.00
Sala de festivități “Mihai Bravu”
8.Colegiul Tehnic ”Mihai Bravu”27.09.2018
ora 12.00
Sala de festivități “Mihai Bravu”10.10.2018
ora 17.00
Sala de festivități “Mihai Bravu”
9.Liceul Tehnologic “Elie Radu”13.11.2018
ora 11.00
Sala de sport “Elie Radu “15.11.2018
ora 17.00
Sala de sport “Elie Radu “
10.Liceul Tehnologic ”Dragomir Hurmuzescu”14.11.2018
ora 11.00
Liceul Tehnologic ”Dragomir Hurmuzescu”15.11.2018
ora 17.00
Sala de sport “Elie Radu “
11.Colegiul Tehnic ”C. Nenitescu”24.10.2018
ora 11.00
Colegiul Tehnic ”C. Nenitescu”26.10.2018
ora 16.00
Sala de festivități “Colegiul C.Nenitescu”
12.

 
Liceul Tehnologic ”Theodor Pallady”25.10.2018
ora 11.00
Liceul Tehnologic ”Theodor Pallady”26.10.2018
ora 16.00
Sala de festivități “Colegiul C.Nenitescu”
13.Liceul Baptist ”Logos”07.11.2018
ora 14.00
Liceul Baptist ”Logos”26.10.2018
ora 16.00
Sala de festivități “Colegiul C.Nenitescu”
14.Liceul Teoretic “Alexandru Ioan Cuza”30.10.2018
Ora 12,30
Sala de festivități “Alexandru Ioan Cuza”13 11.2018
Ora 17,00
Sala de festivități “Alexandru Ioan Cuza”